İngilizce Mobil Oyunlar

İngilizce Sayılar Mobil Oyunu

İngilizce Sayılar Mobil Oyunu ile sayıların İngilizcesini eğlenerek öğrenelim. Kaç tane çiçek toplamamız gerektiği oyunda bize İngilizce olarak söyleniyor ve o kadar çiçek toplamamız gerekiyor.


Mobil İngilizce Renkli Toplar Oyunu

Mobil İngilizce Renkli Toplar Oyunu ile renklerin İngilizcesini öğrenmek daha eğlenceli. Ekranın üstünde İngilizce olarak yazan renge sahip topu bulmaya çalışıyoruz.


İngilizce Mobil Alfabe Oyunu

İngilizce Mobil Alfabe Oyununda alfabedeki harflerden birini seçip, daha sonra önümüze gelen 3 resimden hangisinin İngilizcesinin bu harf ile başladığını buluyoruz.


Mobil Tavşan Kaplumbağa Oyunu

Mobil Tavşan Kaplumbağa Oyunu ile eğlenceli dakikalar sizi bekliyor. Oyun modunu seçtikten sonra gelen haritada sırayla zar atarak tavşanın mı yoksa kaplumbağanın mı daha erken hedefe ulaşacağını öğrenin.


Mobil İngilizce Şekilleri Öğrenelim Oyunu

Mobil İngilizce Şekilleri Öğrenelim Oyunu ile şekillerin İngilizcesini eğlenerek öğrenelim. Numara sırasıyla noktaları birleştirerek şeklimizi oluşturalım ve sonra İngilizce ismini dinleyerek öğrenelim.


İngilizce Mobil Resimli Kelime Oyunu

İngilizce Mobil Kelime Oyunuyla İngilizce nesnelerin ismini eğlenerek öğrenebilirsiniz. Oyunun başlangıcında resimlerle gösterilen kategorilerden birini seçiniz. Daha sonra gelen resmin İngilizcesini yazınız.


İngilizce Kelimeyi Bul Mobil Oyunu

İngilizce Kelimeyi Bul Mobil Oyunu ile İngilizcenizi daha eğlenceli olarak geliştirebilirsiniz. Bulmacanın üst kısmında yazan İngilizce kelimeyi bulmaca içinde bularak oynanır. Sürenizi iyi kullanıp süreniz dolmadan bulmalısınız.


Noktaları Birleştir Mobil Oyunu

Noktaları Birleştir Mobil Oyunu ile seçtiğiniz kategorideki noktaları birleştirip, sonucunda kaşınıza çıkan şeyin İngilizcesinin ne olduğunu sesli olarak dinleyerek öğrenebilirsiniz.