İngilizce Dilbilgisi Oyunları

İngilizce present perfect continuous tense negative and questions oyunu

İngilizce present perfect continuous tense negative and questions oyunu ile present perfect continuous tense olumsuz ve soru cümlelerini pekiştirirken eğlenin. Süreniz dolmadan kelimeleri doğru sıralamalısınız.


İngilizce present perfect continuous tense negative oyunu

İngilizce present perfect continuous tense negative oyunu ile present perfect continuous tense olumsuz cümle yapısını eğlenerek pekiştirin. Süreniz dolmadan balonları doğru sıraya koymalısınız.


İngilizce present perfect continuous tense oyunu

İngilizce present perfect continuous tense oyunu ile present perfect continuous tense cümle yapısını öğrenmeyi eğlenceli hale getirin. Tek yapmanız gereken süreye dikkat ederken balonları doğru sıraya koymak.


İngilizce present perfect continuous tense positive and questions oyunu

İngilizce present perfect continuous tense positive and questions oyunu ile present perfect continuous tense olumlu ve soru cümle şablonunu eğlenirken öğrenin. Yapmanız gereken kelimeleri doğru sıraya sokmak. Aynı zamanda süreye de dikkat etmeyi unutmayın.


İngilizce present perfect continuous tense positive oyunu

İngilizce present perfect continuous tense positive oyunu ile present perfect continuous tense olumlu cümle yapısını eğlenirken pekiştirin.


İngilizce simple past perfect tense negative and questions oyunu

İngilizce simple past perfect tense negative and questions oyunu ile past perfect tense olumsuz cümle yapısı ve soru cümle yapısını eğlenirken öğrenin. Tek yapmanız gereken kelimeleri doğru sıraya koymak.


İngilizce simple past perfect tense negative oyunu

İngilizce simple past perfect tense negative oyunu ile past perfect tense olumsuz cümle yapısını balonları doğru sıraya sokarak öğrenirken eğlenebilirsiniz.


İngilizce simple past perfect tense positive oyunu

İngilizce simple past perfect tense positive oyunu ile past perfect tense olumlu cümle yapısını eğlenerek pekiştirin. Süreniz bitmeden balonları doğru sıraya sokmalısınız.


İngilizce simple past perfect tense quetions oyunu

İngilizce simple past perfect tense quetions oyunu ile past perfect tense cümlelerinden soru cümlelerinin kullanımını eğlenerek pekiştirin.


İngilizce simple past perfect tense oyunu

İngilizce simple past perfect tense oyunu ile simple past perfect tense cümle yapısını eğlenerek pekiştirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken süre bitmeden balonları doğru sıraya koymak.