İngilizce Mesajlar – Bayram


İngilizce SMS – Eid Mubarak / Bayram Mesajları

İngilizce SMS isimli konularda kısa mesajlarınız için kullanabileceğiniz İngilizce cümleleri ve Türkçe karşılıklarını bulabilirsiniz. Aşağıda bayram mesajları ile ilgili hazırladığımız mesajları bulabilirsiniz.

> Wish you all a very happy and peaceful Eid. May Allah accept your good deeds, forgive your transgressions and ease the suffering of all peoples around the globe. Eid Mubarak.
– Herkese mutlu ve huzurlu bir bayram diliyorum. Allah dualarınızı kabul etsin, günahlarınızı affetsin ve tüm dünyadaki insanların sıkıntılarını gidersin. Hayırlı bayramlar.

> May the magic of this Eid bring lots of happiness in your life and may you celebrate it with all your close friends and may it fill your heart with wonders. Eid Mubarak
– Bu bayramın hayatına mutluluk getirmesi ve onu yakınlarınla kutlayıp kalbini güzelliklerle doldurması dileği ile. İyi bayramlar.

> May Allah this occasion flood your life with happiness, your heart with love, your soul with spiritual, your mind with wisdom, wishing you a very Happy Eid Mubarak.
– Allah bu bayram hayatını mutlulukla, kalbini sevgiyle, ruhunu huzurla ve zihnini bilgelikle doldurması dileği ile hayırlı bayramlar.

> On the joyous occasion of Eid may you and your family be blessed with peace, prosperity and happiness. Eid Mubarak!
– Bu bayramda da senin ve ailenin huzur, bolluk ve mutluluk içinde olması dileği ile hayırlı bayramlar.

> May Allah bless you with new opportunities and grace you with his care forever. Eid Mubarak.
– Allah karşına yeni fırsatlar çıkarsın ve seni her türlü kötülüklerden korusun. Hayırlı bayramlar.