İngilizce Oyun Oyna


Teknolojinin harikalarından biri olan bilgisayar oyunları, eğlendirici olduğu kadar öğretici yönüyle de ön plana çıkmaktadır. Aktif bir şekilde dil öğrenmek için oldukça etkili olan bilgisayar oyunları sayesinde, İngilizce seviyenizi üst sıralara çıkarmanız mümkündür. İngilizce oyun sitesinde bulunan oyunlar sayesinde, boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz eğlenceli oyunlar oynayabilir, bu oyunları oynarken İngilizce bilginizi geliştirebilirsiniz.

İngilizce oyun oyna sloganıyla hizmet veren İngilizce oyun sitesi, kelime oyunlarından, gramer oyunlarına, bulmaca oyunlarından matematik oyunlarına kadar farklı birçok oyunla sizleri beklemektedir. Bu oyunlar ile kendi başınıza vakit geçirebileceğiniz gibi, çevrimiçi oyunlar ile farklı kişilerle de oyun oynayabilirsiniz. Eğlencenin sınırsız olduğu bu oyunlarla İngilizce öğrenmeniz çok daha kolay olacaktır.

Geçerliliği en fazla dil olan İngilizce’yi öğrenmek için, arama motoruna, İngilizce oyun oyna yazarak aratmanız yeterli olacaktır. Karşınıza çıkacak olan İngilizce oyun sitesi, aradığınız tüm İngilizce oyunları bulabileceğiniz bir platformdur. Kategoriler sayesinde istediğiniz oyunu seçebilirsiniz. Aradığınız özel bir oyuna ise, arama butonu sayesinde kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Yabancı ve Türk Öğretmenlerden Online İngilizce Dersleri

Daha önce belirlenmiş saatlerde 1 saat boyunca,yabancı ve Türk İngilizce öğretmenleriyle İngilizce konuşma,okuma ve pratik yapma fırsatı.