Kullanım Şartları

Bu web sitesini kullanarak, siz ve İngilizce Bankası arasındaki bu kullanım şartlarına bağlı kalmayı kabul etmiş olursunuz. Bu Web Sitesinin belirli alanları kayıt olmaya ve ilave koşullara bağlı olabilirler. Bu koşullar kayıt esnasında okumanız ve kabul edip veya etmemeniz için size sunulacaktır.

Belirtilen yerler haricinde, bu Web Sitesi ve içeriği ve bu Web Sitesinde bulunan materyallerin telif hakları İngilizce Bankasının mülkiyetindedir. Bu web sitesindeki materyalin yeniden kullanılması İngilizce Bankasının açık izni olmazsa kesinlikle yasaktır.

Bu Web Sitesi ve içindeki içerik “olduğu gibi” kullanılmak üzere sunulmaktadır ve İngilizce Bankası bu Web Sitesi ve içerikleri ile ilgili olarak hiçbir garanti vermemektedir. Bu Web Sitesindeki veya bağlantılı olduğu herhangi bir sitedeki bilgilerin doğruluğu ve eksiksizliği ile ilgili olarak hiçbir garanti sunulmamaktadır. Tüm garantiler, ifadeler veya imalar tamamıyla Yasaların çerçevesi içindedirler.

Hiçbir durumda İngilizce Bankası veya çalışanları, tedarikçileri, vekilleri veya taşeronları bu Web Sitesinin, içeriğinin veya bağlantılı olduğu herhangi bir Web Sitesinin kullanımından ortaya çıkan veya bu kullanıma bağlı olan herhangi bir zarardan sorumlu tutulamazlar.

İngilizce Bankasının ön ve açık yetkilendirmesi olmadan bu Web Sitesinin herhangi bir içeriğini dağıtamazsınız veya yeniden dağıtımını sağlayamazsınız veya bu içeriği bilgisayara indirerek ve depolayarak herhangi bir şekilde bir veri tabanı oluşturamazsınız.

İngilizce Bankasındaki materyalleri kendi çalışmanız veya sınıf içi dersler için kullanabilir, adapte edebilir veya fotokopiyle çoğaltabilirsiniz; fakat izinsiz yeniden basıma izin verilmemektedir. İngilizce Bankasından herhangi bir materyalin yeniden basımını yapmak isterseniz lütfen bizimle irtibata geçiniz. Genellikle tüm sayfaların internette başka bir yere kopyalanmasına (kısa alıntıları ve sayfalarımıza verilen linkleri memnuniyetle karşılamakla birlikte) izin vermemekteyiz. Bununla birlikte kaynak belirtildiği sürece makalelerde yeniden basımını çoğunlukla kabul etmekteyiz.

“ingilizcebankasi.com”, “İngilizce Bankası” ingilizcebankasi.com’un ticari markalarıdır ve önceden yazılı izin olmadan ticari olarak kullanılamazlar.

İçerik çevresinde yeni bir çerçeve oluşturmadığınız sürece bu Web Sitesinin ana sayfasına ve diğer html sayfalarına link verebilirsiniz ve bu türden bir link oluşturma İngilizce Bankası tarafından verilmiş bir onaya işaret etmeyecektir. Ayrıca, web sitemize link veren böyle bir sitenin fikri mülkiyet haklarını ihlal etmemesi veya nahoş veya saldırgan materyalleri içermemesi gerekmektedir. İngilizce Bankası bu Web Sitesine verilecek herhangi bir linki kaldırmanızı talep etme hakkını saklı tutmaktadır. Bu Web Sitesinin herhangi bir İçeriğinin kopyasını çıkaramazsınız.

İngilizce Bankası herhangi bir zamanda bu şartları değiştirme hakkını saklı tutmaktadır ve İngilizce Bankası bu Web Sitesinde değiştirilmiş şartları yayımladıktan sonra bu Web Sitesini kullanıyorsanız söz konusu değişiklikleri kabul etmiş sayılacaksınız.

Bu Web Sitesinin bazı kısımları reklam içerebilir. İngilizce Bankası reklamcının sorumluluğunda olan reklamların ve sponsorlukların içeriklerinden veya bunlardaki hatalardan sorumlu değildir.

İngilizce Bankası ister editöryel ister reklam çerçevesinde olsun bu sayfalarda gösterilen eğitici kursların hiçbirini tasdik etmemektedir ve hiçbir durumda böyle bir kurs adayının başvurusunun sonucundan sorumlu tutulamaz. Adaylara herhangi bir anlaşma yapmadan önce tüm olağan önlemleri almış olmaları ve böyle bir kursun uygunluğuna yönelik ikna olmuş olmaları tavsiye edilir.

İngilizce Bankası bu sayfalarda gösterilen iş ilanlarının veya iş geçmişi belgelerinin hiçbirini tasdik etmemektedir ve hiçbir durumda herhangi bir aday tarafından yapılan herhangi bir başvurunun sonucundan sorumlu tutulamaz. İşverenlere ve adaylara herhangi bir anlaşma yapmadan önce tüm olağan önlemleri almış olmaları tavsiye edilir.

İngilizce Bankası sayfasına mesaj gönderdiğinizde mesajınızın içerinden tam ve kişisel sorumluluğu üstlenirsiniz. Forumlarda ve bloglarda belirtilen düşünceler mutlaka İngilizce Bankasının düşünceleri olmak zorunda değildir. Bir blog veya forum mesajının karalayıcı, hileli veya küfürlü olduğuna inanıyorsanız, gerekli önlemi alabilmemiz için lütfen detaylarıyla birlikte bizimle iletişime geçiniz. Biz bireysel gönderileri tanımlama gerektiğinde kullanmak için IP adreslerini ve bu türden bilgileri toplayıp arşivliyoruz. Bu bilgiler ancak karalayıcı, hileli veya küfürlü gönderiler söz konusu olduğunda veya yasa tarafından talep edildiğinde paylaşılacak veya ifşa edilecektir.