İngilizce Mesajlar – Doğum Günü


İngilizce SMS – Birthday / Doğum Günü Mesajları

İngilizce SMS isimli konularda kısa mesajlarınız için kullanabileceğiniz İngilizce cümleleri ve Türkçe karşılıklarını bulabilirsiniz. Aşağıda doğum günü mesajları ile ilgili hazırladığımız mesajları bulabilirsiniz.

> A birthday is a million moments, each holding a promise of fulfilment of your dreams, & accomplishments of some special plans. Wish you a very happy birth day
– Doğum günü hayallerinin ve planlarının gerçekleşmesi sözünü taşıyan milyonlarca andır. Doğum günün kutlu olsun.

> It is a nice feeling when you know that someone likes you, someone thinks about you, someone needs you; but it feels much better when you know that someone never ever forgets your birthday. Happy birthday.
– Birinin seni sevdiğini, düşündüğünü, aradığını bilmek güzel şey ama birinin doğum gününü asla unutmayacağını bilmen daha güzel bir duygu. Doğum günün kutlu olsun.

> The more you praise and celebrate your life, the more there is in life to celebrate. Happy Birthday!
– Hayatına değer verip onu kutladığın ölçüde hayatta kutlayacak daha çok şeyin olur. Doğum günün kutlu olsun!

> Let me tell you that with every passing year, you’re becoming the most wise and good looking friend that I have ever known! May you continue to put out the very best in your life! Happy Birthday
– Her geçen yılda tanıdığım arkadaşlarım arasında en olgun ve yakışıklı arkadaşım olduğunu söylemek isterim. Hayatını en iyi şekilde yaşamaya devam etmen dileği ile doğum günün kurlu olsun!

> One of the advantages of old age is that you get many people to love.
– Yaşlanmanın bir diğer iyi tarafı ise sevecek daha çok insan tanımanız.

Yabancı ve Türk Öğretmenlerden Online İngilizce Dersleri

Daha önce belirlenmiş saatlerde 1 saat boyunca,yabancı ve Türk İngilizce öğretmenleriyle İngilizce konuşma,okuma ve pratik yapma fırsatı.