İngilizce Mesajlar – İyi Şans


İngilizce SMS – Good Luck / İyi Şans Mesajları

İngilizce SMS isimli konularda kısa mesajlarınız için kullanabileceğiniz İngilizce cümleleri ve Türkçe karşılıklarını bulabilirsiniz. Aşağıda iyi şans mesajları ile ilgili hazırladığımız mesajları bulabilirsiniz.

> Hard times are like a washing machine, they twist, turn and knock us around, but in the end we come out cleaner, brighter and better than before. Good luck!
– Zor zamanlar çamaşır makinesine benzer, bizi oradan oraya atar, sıkar döndürürler ama sonunda daha temiz, parlak ve eskisinden daha iyi olarak çıkarız. İyi şanslar!

> Trusting God won’t make the mountain smaller but it will make climbing easier. Hope you will be able to climb all your mountains always. Good Luck
– Yaratıcığa gücenmek dağları küçültmese de tırmanmayı kolaylaştırır. Umarım her zaman önüne çıkan bütün dağları aşarsın. İyi şanslar.

> Fly in the plane of ambition and land in the airport of success. Luck is yours, wish is mine. May your future always shine. Good Luck
– Azim uçağıyla başarı limanına iniş yap. Şans senin dilek benim olsun. Geleceğin hep parlak ve aydınlık olsun. İyi şanslar.

> A sweeter smile, a brighter day, hope everything turns out better for you tomorrow. May Allah be always with you. Good Luck
– Tatlı bir gülümseme aydınlık bir gün için, umarım yarın her şey güzel olur senin için. Allah her zaman yanında olsun. İyi şanslar.