İngilizce Mesajlar – İyi Şans


İngilizce SMS – Good Luck / İyi Şans Mesajları

İngilizce SMS isimli konularda kısa mesajlarınız için kullanabileceğiniz İngilizce cümleleri ve Türkçe karşılıklarını bulabilirsiniz. Aşağıda iyi şans mesajları ile ilgili hazırladığımız mesajları bulabilirsiniz.

> Hard times are like a washing machine, they twist, turn and knock us around, but in the end we come out cleaner, brighter and better than before. Good luck!
– Zor zamanlar çamaşır makinesine benzer, bizi oradan oraya atar, sıkar döndürürler ama sonunda daha temiz, parlak ve eskisinden daha iyi olarak çıkarız. İyi şanslar!

> Trusting God won’t make the mountain smaller but it will make climbing easier. Hope you will be able to climb all your mountains always. Good Luck
– Yaratıcığa gücenmek dağları küçültmese de tırmanmayı kolaylaştırır. Umarım her zaman önüne çıkan bütün dağları aşarsın. İyi şanslar.

> Fly in the plane of ambition and land in the airport of success. Luck is yours, wish is mine. May your future always shine. Good Luck
– Azim uçağıyla başarı limanına iniş yap. Şans senin dilek benim olsun. Geleceğin hep parlak ve aydınlık olsun. İyi şanslar.

> A sweeter smile, a brighter day, hope everything turns out better for you tomorrow. May Allah be always with you. Good Luck
– Tatlı bir gülümseme aydınlık bir gün için, umarım yarın her şey güzel olur senin için. Allah her zaman yanında olsun. İyi şanslar.

Yabancı ve Türk Öğretmenlerden Online İngilizce Dersleri

Daha önce belirlenmiş saatlerde 1 saat boyunca,yabancı ve Türk İngilizce öğretmenleriyle İngilizce konuşma,okuma ve pratik yapma fırsatı.