İngilizce Mesajlar – Romantik


İngilizce SMS – Romantic / Romantik Mesajlar

İngilizce SMS isimli konularda kısa mesajlarınız için kullanabileceğiniz İngilizce cümleleri ve Türkçe karşılıklarını bulabilirsiniz. Aşağıda romantik mesajlar ile ilgili hazırladığımız mesajları bulabilirsiniz.

> If there ever comes a day when we can’t be together, keep me in your heart, I’ll stay there forever
– Eğer bir gün gelir de beraber olamazsak beni kalbine al, orada sonsuza dek kalırım.

> When you love someone, it’s something; when someone loves you, it’s another thing. When you love the person who loves you back, it is everything!
– Birini sevmeniz bir şeydir. Birinin sizi sevmesi de bir şeydir ama sizi seveni sevmeniz her şeydir.

> Life becomes romantic when eyes start looking at someone silently but life becomes more romantic when someone starts reading those eyes silently.
– Gözler sessizce birisini izlemeye başladığında hayata romantizm gelir. Ama birisi bu gözleri sessizce okumaya başladığında hayat daha romantik olur.

> Love is just a word until someone comes along and gives it meaning.
– Biri gelip ona anlam yükleyene kadar ‘aşk’ sadece bir kelimedir.

> The very essence of romance is uncertainty.
– Romantizmin asıl özü belirsizliktir.

> Love is when there are a million things you want to say to someone, but when they look you in eyes and hold you in arms, nothing in life matters other than being with that person at that moment.
– Birisine bir şey söylemek istersiniz ama o gözlerinizin içine bakar ve ellerinizi tutar da o anda dünyada onunla beraber olmaktan başka hiçbir şey istemezsiniz ya, işte bu aşktır.